Přesun na obsah

Dnes je 23.1.2021

Svátek má Zdeněk
Články v rubrice Aktuální zprávy

Milena ČerrmákováOSLAVA JANA BOSKA SE BLÍŽÍ

Na konci ledna tradičně oslavíme svátek Jana Boska - zakladatele salesiánského díla ve prospěch chudé mládeže. Můžete se přidat už nyní k přípravě tohoto svátku u vás doma... každý den si najít chvilku času na jednu z jeho myšlenek, poslechnout si úryvek z knihy o životě současných mladých lidí

Více

Milena ČerrmákováSHM KLUB V LEDNU NEOTEVŘE

Je nám to líto, ale podle aktuálních opatření zůstává SHM Klub uzavřený až do konce měsíce ledna - 31.1.2021. Věříme, že se situace zlepší, a bude možné se setkávat alespoň v omezeném počtu během února.

Více

Milena ČerrmákováOslavte s námi salesiánské svaté

Zveme vás k oslavě osobností tohoto měsíce v naší salesiánské rodině. Jsou to Laura, František Saleský a Jan Bosko.

Více

Milena ČerrmákováLEDEN A UZAVŘENÝ SHM KLUB

Milí přátelé, do 22.1.2021 bude SHM Klub uzavřen. Nebudou v tomto období probíhat žádné pravidelné aktivity. Očekávané obnovení provozu se bude řídit aktuální epidemiologickou situací. Pokud index PES bude na stupni 4, začnou probíhat individuální aktivity - hudební kroužky a doučování.

Více

Jana PlevováPředvánoční výlet na Krkavec

Vzhledem k novým vládním opatřením a nepříznivé epidemiologické situaci je výlet zrušen. Snad se nám podaří uskutečnit některý z dalších plánovaných výletů...

Více

Jana PlevováGalerie betlémů - HLASUJTE!

Zatím se sice přihlásil jen jeden betlém, ale vy, co jste to nestihli, neváhejte, stále máte možnost poslat fotku na email: j.plevova@email.cz

Více

Jana PlevováMisijní jarmark

Začátkem listopadu se nám nepodařilo mít tradiční misijní jarmark, a tak s ním přicházíme teď v adventním čase. Příspěvek za výrobky je dobrovolný a myslím si, že zde najdete i zajimavé věcičky pod stromeček.

Více

Jana PlevováZvonečkování - živé vysílání

V pátek nás čeká další online workshop. Tentokrát si vyrobíme zvonečky. Více informací je na nezávazné přihlášce.

Více

Milena ČerrmákováOPĚTOVNÉ OBNOVENÍ PROVOZU SHM KLUBU

Vážení přátelé, od pondělí 7.12.2020 bude plně obnoven provoz našeho SHM Klubu. V jednolivých aktivitách může být nejvýše 10 osob, což je pro nás lehce splnitelné. Při všech kroužcích, vyjma hry na flétnu, je třeba mít roušky. Nadále platí veškará hygienická opatření. Rádi se s vámi uvidíme!!!

Více

Jana PlevováTvoření s textilem - živé vysílání

4. prosince v 15 hodin odpoledne začne 1. streamovaný workshop. Ještě do čtvrtka máte šanci si vyzvednout materiál, který doma nemáte, abyste si mohli vyrobit 3 dárky na vánoce. Pokud to nestihnete do tohoto čtvrtka, nesmutněte, nabídka potrvá až do 22. prosince a záznam workshopu najdete na Youtub.

VíceNejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba