Přesun na obsah

Dnes je 9.7.2020

Svátek má Drahoslava
Víkendy a tábory

PŘESPÁVÁNÍ V KLUBU = "PŘESPÁVAČKY"

Oblíbenou formou setkávání dětí a mládeže jsou u nás tzv. přespávačky. Jedná se o akce, které probíhají o víkendech, zpravidla z pátka na sobotu či ze soboty na neděli a jejich součástí je přespávání účastníků v klubu.

Jsou určené pro určitou konkrétní věkovou či zájmovou skupinu. Tyto skupinky si často i nějak říkají. Např. Rebelky (holky 3.-4. tř.), H.A.Š.L.E.R.K.A (holky 5.-7.tř.), Josefína (holky od 7. tř.), existují taképřespávačky pro kluky a pro mládež...

Informace o konání těchto akcí jsou k dispozici v Kalendáři akcí na daný měsíc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÍKENDOVÉ POBYTY

Víkendové pobyty (víkendovky) jsou také vyhlašovány průběžně během roku. Některé z nich jsou koncipovány jako potáborová setkání dětí z letních táborů a některé další jsou tématicky zaměřené či navazují na činnost některého ze zájmových kroužků. Oblíbenou víkendovkou je JARNÍ TURISTICKÁ VÍKENDOVKA (dnes už pořádaná pro různé věkové kategorie) či víkendová setkání pro mládež S.K.O.K.

DSC_0613

 

TÁBORY

Během prázdnin organizujeme tábory pro děti. Zpravidla jsou součástí naší nabídky jak tábory pobytové, tak příměstské. Ty se pak konají v sídle našeho klubu.

 

 

 


Nejnovější fotogalerie

Víkend kapely Salband 14.-16.2.2020