Přesun na obsah

Dnes je 23.4.2021

Svátek má Vojtěch
LETNÍ TÁBORY 2020

Milí přátelé, děkujeme vám, že jste přihlásili své děti na letní tábory organizované naším SHM Klubem. Přinášíme pár aktuálních informací, které se týkají jejich uskutečnění.


Podle dosavadního průběhu pandemie a na základě usnesení vlády, by se letní tábory pro děti měli konat už od začátku července. To je pro nás dobrá zpráva. V těchto dnech očekáváme ze strany ministerstva zdravotnictví mauál obsahující bližší informace a podmínky, za kterých je tábory možné uskutečnit.

Naše tábory jsou, co do počtu dětí, malé, proto věříme, že se neobjeví žádné další komplikace, které by jejich uskutečnění zamezily.

V tuto chvíli všechny přihlášky, které jsme obdrželi považujeme za závazné. Pokud by jste vaše dítě ještě na nakterý z nabízených táborů chtěli přihlásit, je to možné. Termín přijímání  přihlášek posouváme do 31.5. nebo do naplnění kapacity tábora. Téměř všechny tábory mají jen posledních pár míst volných.

Platby za tábory začneme vybírat v okamžiku, kdy bude jasné, že se tábor bude moct uskutečnit a všechny přihlášené zájemce kontaktujeme prostřednictvím mailu či telefonu. Prosíme vás tedy o strpení, i vzájemnou spolupráci v této oblasti.

Přejeme vám krásné prožití nového měsíce a těšíme se na vás i na vaše děti. V brzké době na viděnou!Nejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba