Přesun na obsah

Dnes je 23.4.2021

Svátek má Vojtěch
Bližší informace k letním táborům 2020

Milí přátelé, příznivci letních táborů... Příjemnou zprávou je, že se letní tábory 2020 budou konat. Během jejich průběhu je třeba dodržovat určitá hygienická opatření, která jsou doporučena v manuálu Ministerstva zdravotnictví, která v rámci našich možností budeme zachovávat. Co z toho plyne?


Pokud jste své dítě přihlásili na některý z námi nabízených táborů, je nyní třeba také tábor uhradit a donést do SHM Klubu lékařský posudek  a kartičku zdravotní pojišťovny.

V současné chvíli preferujeme uhradit tábor bezhotovostně. Číslo účtu, na který je třeba tábor uhradit je 123418968/0300. Variabilní symbol je identifikační číslo účastníka, které je na přihlášce. Pokud si číslo nepamatujete ozvěte se nám na mail: shmplzen@volny.cz, na pevnou linku +420 377 310 290 nebo na mobil +420 734 435 010. Rádi vám pomůžeme problém vyřešit. 

Tábor je také možné uhradit na základě vystavení  faktury - je třeba nám dodat všechny potřebné údaje, abychom fakturu mohli vystavit a zaslat ji na vámi uvedenou adresu. 

Lékařský posudek, který platí pro všechny zotavovací akce vašeho dítěte po dobu dvou let, doporučuje ministerstvo zdravotnictví letos obnovit, ačkoliv jeho platnost vám ještě nevypršela.

Kartička zdravotní pojišťovny - stačí nám obyčejná, černobílá kopie.

Budeme rádi, pokud se vám podaří dané požadavky splnit do  konce května, nedéle však do 11.6.2020, kdy bude ukončen pro tento školní rok provoz SHM Klubu.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na viděnou... nejpozději v okamžiku začátku letního tábora.

 

 Nejnovější fotogalerie

Tvoření adventních věnců - domácí výroba